Ana sayfa

Hefei Aqua Cool Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Hefei Aqua Cool Co., Ltd. yüksek kaliteye odaklanan profesyonel bir dokuma spor havlu üreticisidir.Biz özelleştirilmiş spor havlu, baskı kumsuz plaj havlusu, özelleştirilmiş yüksek kaliteli golf havlusu, yoga havlusu, soğutma havlusu vb. konusunda uzmanlaştık. Ürünlerimizin çoğu ABD, Kanada, AB ve Avustralya'ya ihraç edilmektedir. ünlü marka spor havlu.Fabrikamız ve ürünlerimiz OEKO-TEX, BSCI, SEDEX, GRS vb. gibi farklı sertifikalara sahiptir, hepsi SGS testini geçebilir.Mikrofiber süet, waffle, anti-yoga gibi havlu kumaşlarımızı kullanmak için kalite ve maliyeti daha iyi kontrol edebilmek için çoğunlukla kendimiz üretmekteyiz. Mevcut üretimimiz günlük 8000 adet civarında olup, ürünlerimizin çoğu müşteriye verilen tasarımlara göre yapılmaktadır. paket, normal OPP torba ve polyester çanta, örgü çanta ve özelleştirilmiş PE torba vb. Gibi müşteri verilen tasarım paketi yapabiliriz." Kalite ilk "iş politikamızdır, OEM ve ODM memnuniyetle karşılanmaktadır. herhangi bir müşteriye.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin'de 15 yıldan fazla dosyalanmış dokuma mikrofiber spor havluda bulunduk. Çoğu malzemeyi kendimiz yaptık ve en iyi kalite fiyatını tedarik ettik.

Hefei Aqua Cool Co., Ltd. Hefei Aqua Cool Co., Ltd. Hefei Aqua Cool Co., Ltd. Hefei Aqua Cool Co., Ltd. Hefei Aqua Cool Co., Ltd. Hefei Aqua Cool Co., Ltd. Hefei Aqua Cool Co., Ltd. Hefei Aqua Cool Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Okyanusya

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : 10~50

Yıllık satış : 1000000-5000000

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hefei Aqua Cool Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hefei Aqua Cool Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hefei Aqua Cool Co., Ltd. Sertifikalar